Boris Sarafov 1, 2800 Sandanski, Blagoevgrad, Bulgaria
+359 7426 2599
+359 7426 2598

BOCK HG SERIES SINGLE STAGE SEMI HERMETIC COMPRESSORS

BOCK semi hermetik

HG model serileri state-of-the-art klasik emme gaz soğutmalı kompresör teknolojisinin oluşur. Etkili bir yağ pompası ile yağlama, değiştirilebilir elektrik motorları uygulanması yanı sıra, çok sağlam ve dayanıklı kompresör üretimi Güvence sağlanır.

Daha çok soğutma kapasitesi ve düşük güç tüketimi – Bu gelecekte birçok yeni GEA kompresör kuşakların kalbini oluşturacak mexxFlow® valf plakası sistemi, sloganıdır. Yarı hermetik kompresör enerji verimliliği artışı ile ilgili olarak, kompresör üreticilerinden biri odak noktası her zaman valf plakası sistemi üzerinde olmuştur. Bu minimal enerji kayıplarını gerçekleştirirken etkin soğutma devresine, bir elektrik motoru tarafından uygulanan enerjinin serbest bırakmak için gereklidir. GEA ayrıca valf plaka sistemi üzerinde pistonlu kompresörlerin sürekli gelişim odağını koydu – mexxFlow® sistemi şimdi bu geliştirme çalışmalarının sonucu yansıtmaktadır.

GEA özel valf tablasına uyarlanmış olan bir silindir kafası ile kombinasyon halinde kapak plakasının bir akış-optimize edilmiş çift halka kanat yapısına yaklaşık% 15 sayesinde tarafından kompresör verimliliğinin arttırılmasında başarılı oldu. Böylece, açık tip yanı sıra yarı hermetik ticari GEA kompresörler verimlilik açısından yeni rekorlar elde etti.

Pluscom HG12P kompresörle GEA son derece kompakt boyutları, süper sessiz çalışma ve mutlak üst kalite ile mağaza ve sayaç montaj için bir küçük kapasiteli kompresör sunmaktadır.

Özel vurgulamak: Frekans konvertör teknolojisi ile tamamen değişken hız kontrolü kompresör (opsiyon) doğrudan monte edilebilir.

Related Posts